Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Порівнювати між собою не два числа, а більшу їхню кількість є досить складним процесом, адже у ході виконання цієї дії дитина має аналізувати одразу велику кількість елементів. Саме це вміння й тренує дана вправа. На екрані учень бачить перед собою кілька обʼєктів. На кожному з них нанесено те чи інше число. Також є певний казковий персонаж, якому треба допомогти вибрати з-поміж цих предметів той, що відповідає певному критерію. Наприклад, такий, на якому зображено найменше число. Учень порівнює між собою всі числа, згадуючи їхнє розташування на числовій прямій, і робить висновок про те, яке з них є найменшим. Саме до цього предмета учень має перенести героя вправи. Коли дитина це робить, то переходить до наступного етапу, де бачить предмети з іншими числами. Хоча механіка виконання завдання і залишається такою ж, як і раніше, вправа є цікавою для учня завдяки наявності сюжетного елементу і тому, що кожного разу переносити треба нового персонажа. Сюжетний елемент відволікає дитину, змушуючи докладати більших зусиль для збереження уваги на числах.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.4
Порівняння трьох і більше чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися