Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вага є такою характеристикою предмета, яку важко виміряти без спеціального приладдя методом порівняння. Адже на вагу впливає не тільки розмір, а й матеріал, з якого зроблено предмет. Але у ході виконання цієї вправи, присвяченої тренуванню виміру ваги, дитина буде зіштовхуватись лише з тими предметами, вагова характеристика котрих більш-менш відома. На екрані зображено тварин. Всі вони відомі учню. Наприклад, панда, тигр і рибка. У завданні вказано, яку тваринку треба виділити – важчу або легшу. Учень розуміє, що у цьому конкретному прикладі рибка найлегша, натискає на її зображення і після цього переходить на наступний етап завдання. Там учень побачить аналогічне зображення. Виміряти вагу тварин шляхом порівняння досить легко, але на кожному рівні звірі будуть нові. Всі вони зображені у стилістиці, що нагадує дитячу книгу казок, всі вони намальовані яскраво та приємно. Тож, працюючи з ними, дитина по суті грається і весело проводить час, але разом з тим інформація про те, як порівняти тварин за вагою, запамʼятається учню краще.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.8
Порівняння ваги
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися