Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа продовжує низку завдань, що тренують вміння дитини порівнювати результати числових математичнх прикладів. На екрані дитина бачить перед собою трьох персонажів, кожен з яких має свій приклад, зображений біля нього. Цей приклад не має відповіді – тільки елементи, що додаються чи віднімаються. Дитина має виконати всі дії, що зображені на малюнку, після чого порівняти всі три результати та обрати персонажа, який відповідає вимогам завдання. Після цього дитина переходить на наступний етап вправи. Там учень побачить вже інших героїв, інші числові вирази та нове завдання. Якщо на попередньому етапі треба було, скажімо, знайти звірятко з найбільшим результатом прикладу, то тепер треба буде знайти вже персонажа з найменшим результатом. Постійна зміна умов виконання вправи (навіть попри одну й ту саму механіку) робить завдання дійсно цікавим для дитини. А використання казкових образів тільки посилює цей інтерес. У ході виконання завдання дитина на кожному етапі має також виконувати ту чи іншу математичну дію (віднімання або додавання – в залежності від етапу), а разом з тим має аналізувати та порівнювати результати цих дій.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.7
Порівняння виразів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися