Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У цьому завданні, щоб порівняти кількість предметів, необхідно ці предмети перелічити у кожній з груп. На екрані зображено кілька предметних рядів, кількість елементів в яких відрізняється одна від одної. Дитина підраховує предмети у кожній з груп (а вони в свою чергу мають спільні риси, щоб було легше їх співставляти, але різняться за кольором чи формою) і після цього аналізує і порівнює отримані дані. Над малюнком міститься завдання, у якому вказано, який саме критерій треба використати при виборі потрібної групи. Наприклад, обрати ту, де елементів найбільше з-поміж інших. Коли учень це робить і виділяє предметний ряд, який відповідає заданим у завданні критеріям, то переходить на наступний етап вправи. При цьому це відбувається навіть у випадку помилкової відповіді. Тоді правильний варіант просто зʼявиться на екрані, і дитина зможе продовжити виконання вправи. На наступному етапі учень бачить вже інші предмети на малюнку. І кожна з груп матиме вже іншу кількість обʼєктів. Змінюється також і завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.2
Порівняння з лічбою
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися