Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа трохи змінює акценти у тренуванні дитини порівнювати кількість предметів. Цього разу учень матиме самостійно вираховувати різницю між елементами двох груп. На екрані дитина бачить два предметних ряди, які для наочності розташовані один під одним. Дитина бачить, що кількість елементів у них є не однаковою. Під малюнком дитина бачить вираз, у якому вже вказано, де малюнків більше, а де – менше. Дитині треба лише вказати різницю, ввівши правильне число у порожнє поле. Для цього треба порахувати кількість предметів у верхній частині екрану, потім – у нижній, а після цього від більшого числа відняти менше. Результат цієї дії і є різницею, яку шукає дитина. Записавши її у порожню клітинку, учень проходить далі, на наступний рівень завдання, де бачить аналогічні два ряди обʼєктів, от тільки кількість їхня буде вже новою, тож обчислення треба починати спочатку. Важливо, що  змінюється не тільки число елементів рядів, а й їхній вигляд. Різноманітність предметів для підрахунку водночас і посилює цікавість до вправи, і змушує дитину бути більш уважною.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.3
Порівнюємо предмети за кількістю
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися