Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Коли йде мова про вимір часу, мова математики є найкращою для того, щоб виразити той чи інший часовий відрізок або ж відношення між різними показниками годинників. У ході виконання цього завдання дитина буде за допомогою математичних символів відповідати на питання про те, на котрому з годинників вказано більший або менший час. Як вже має знати дитина, у одній годині є 60 хвилин. Коли наступає, скажімо, третя година дня, то до неї додаються хвилини. І коли їхня кількість досягне 60, почнеться четверта година дня. Саме так вимірюється час. На екрані перед учнем два електронні годинники, показники яких дуже схожі, хоча й відрізняються однією чи двома цифрами. Ця різниця є суттєва, і дитина має за допомогою знаків «більше» та «менше» вказати, котрий з годинників вказує більш пізню або ж ранню годину – в залежності від етапу вправи і завдання може трохи змінюватись. Коли учень обере знак і поставить його між годинниками, то перейде до наступного етапу, де побачить аналогічне зображення, тільки показники годинників будуть іншими, як і питання до завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.8
Порівння годинників
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися