Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Форма предметів – не менш важливий критерій, який можна використати для створення послідовності, ніж колір чи розмір. У ході виконання цієї вправи дитина має працювати з послідовностями, використовуючи саме форму. На екрані учень бачить предметний ряд, під кожним елементом якого міститься порожня клітинка – це поля для відповідних предметів. У цьому предметному ряді є три елементи. Всі вони зображені нижче. Учень натискає на них і перетягує в ту клітинку, яку вважає потрібною для формування зворотної послідовності. Важливо, що типів предметів три, а це значить, що для правильної зворотної послідовності замало буде просто під одним предметом поставити інший. Треба ще прослідкувати, в якому порядку вони мають йти, керуючись верхнім рядом як взірцем. Коли учень завершить послідовність знизу, то перейде до наступного етапу вправи, де побачить аналогічну картинку, тільки послідовність предметів, як і вони самі, буде вже новою. І навіть у випадку помилкової відповіді дитина зможе продовжити виконання вправи, адже правильний варіант просто зʼявиться під невірним, аби учень міг отримати корисний для нього досвід.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.3
Послідовності за формою
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися