Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вміння працювати з послідовностями є досить важливим не тільки в математиці, а й у повсякденному житті. Саме тому перша вправа комплексу завдань, який присвячено роботі саме з цим явищем, не містить чисел. Послідовність, яка будується учнем, має лише один критерій – колір. На екрані дитина бачить предметний ряд, під кожним елементом якого є порожня клітинка. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб вловити і зрозуміти закономірність цієї послідовності предметів, після чого створити зворотну послідовність, тобто таку, яка буде віддзеркалювати першу. Зробити це дитина може натискаючи на потрібний елемент і перетягуючи його у ту чи іншу порожню клітинку. Коли учень це зробить, то перейде до наступного етапу, де на нього чекатимуть вже інші кольорові обʼєкти. Важливо, що, коли дитина робить помилку у цьому досить складному завданні, вона не припиняє виконання вправи, а майже одразу продовжує його. Щоб учень міг навчитись на власних помилках, під невірною відповіддю завжди буде міститися правильна.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.1
Послідовності за кольором
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися