Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ще один критерій для створення послідовності предметів без використання цифр чи інших математичних символів – це розмір. У ході виконання цієї вправи учню треба створити послідовність предметів, яка була б зворотною до тієї, що вказана на екрані. Учень бачить перед собою предметний ряд, обʼєкти в якому однакові і не відрізняються між собою ані за кольором, ані за формою. Єдина розбіжність між ними – це розмір. Всі типи розмірів обʼєкта знаходяться під предметним рядом. Щоб виконати завдання, учню потрібно перемістити предмети порібного розміру у порожні клітинки. Робити це треба уважно, звертаючи увагу не тільки на кожен окремий елемент, а й на те, як вони співвідносяться між собою. Коли учень закінчує роботу з цим рядом, картинка на екрані змінюється, дитина переходить на наступний етап завдання, де бачить перед собою вже іншу послідовність, для якої теж треба створити зворотний аналог. У випадку помилки дитина все рівно рухається між етапами. Всі предмети мають цікаве графічне оформлення та стиль зображення.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.2
Послідовності за розміром
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися