Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Існують геометричні фігури, які не мають кутів, наприклад, круг та овал. Але всі інші фігури не тільки мають кути, а й сторони. Наприклад, трикутник – це геометрична фігура, яка має три кути і три сторони. Це загальне визначення, яке включає в себе різні типи трикутників, але для всіх них кількість цих елементів залишається незмінною. Тому дати можливість дитині вивчити, яка фігура має певну кількість сторін і кутів – це один із базових уроків геометрії. На екрані учень бачить певну фігуру, і у ході виконання цієї вправи дитина має порахувати кількість її сторін та кутів. Для того, щоб полегшити підрахунок, вони позначені червоними крапками. Далі дитина має ввести отримане число у спеціальне поле. Коли учень дасть відповідь на питання стосовно цих елементів, то перейде на наступний етап завдання, де побачить вже інші геометричні фігури. Важливо, що навіть у випадку помилки виконання вправи не припиняється. Правильна відповідь зʼявиться на екрані, учень зможе зрозуміти свою помилку, навчитись на своєму досвіді. І після цього дитина продовжує вправу. А різноманіття фігур на кожному з етапів робить завдання більш цікавим.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.2
Рахунок кутів і сторін фігур
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися