Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Календар є дуже зручним способом орієнтуватись у днях, місяцях та сезонах. По-перше, інформація у календарі структурована та виглядає зрозуміло. Всі дні місяця мають свою дату, тобто свій порядковий номер, а дні тижня з ними співвідносяться. По-друге, більшість календарів, а зокрема той, що є у цій вправі, мають формат таблиці, а інформацію, яка подається у цьому вигляді, сприймати досить легко, якщо навчитись правильно її розуміти. Ось саме цьому вмінню і присвячено вправу. На екрані дитина бачить перед собою досить стандартний календарний лист, на якому зображено, наприклад, березневі дні. Учень бачить, що верхній рядок – це назви днів тижня, а всі стовпчики, які утворюються під кожним з них, означають, що ці дати випадають у цьому місяці як раз на той чи інший день. До календаря додається завдання. Наприклад, вирахувати, скільки у місяці буде вівторків. Тоді дитина просто підраховує кількість заповнених під назвою дня клітин. Коли учень виконує завдання, то проходить далі, на наступний рівень, де бачить вже інший місяць і нове завдання, але механіка виконання залишається такою ж. Ця вправа ілюструє те, що у різних місяцях дати випадають на різні дні.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.10
Робота з календарем
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися