Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Температура – така сама характеристика, як обʼєм, або маса, тільки стосується вона не тільки конкретного предмета, а й середовища. І температуру можна виміряти. Для цього використовується термометр. Цей досить простий за будовою прилад використовує властивості ртуті, яка в ньому міститься. Коли температура середовища підвищується, росте і показник ртутного стовпчика, бо ртуть розширюється. А коли температура падає, виникає зворотний процес: ртуть зменшується, і показники падають. У ході виконання цієї вправи дитина навчиться вимірювати і навіть самостійно виправляти показник ртутного стовпчика. На екрані зображено персонажа, який пропонує учню попрацювати з термометром, який також зображено на малюнку. Над зображенням міститься завдання, у якому вказано, яку температуру має встановити дитина. Учень піднімає встановлену нульову температуру до тієї позначки, що вказана у завданні. Після того, як дитина це зробить, починається наступний етап вправи, на якому учня чекатиме вже інше завдання, хоча механіка його виконання залишається такою ж самою.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.11
Робота з термометром
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися