Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Після того, як дитина оволодіє вмінням розуміти той чи інший критерій, наступний крок – практичне використання цієї навички. Це цілком справедливо стосується і такого критерія як висота предметів. На екрані перед учнем міститься ряд обʼєктів. Здебільшого це тваринки: тигреня, козлик, їжачок – вони дуже рідко повторюються попри те, що вправа має кілька етапів. Всі тваринки відрізняються одне від одного за висотою. Вони розміщені хаотично. А завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб розташувати тваринок або від більшої до меншої, або навпаки, від меншої до більшої – в залежності від завдання до конкретного рівня вправи. Таким чином утворюється послідовність за висотою. Дитина використовує саме цей критерій порівняння як єдиний, що визначає положення предметів відносно інших у ряду. І навіть якщо дитина помилиться, то все рівно пройде на наступний рівень, де побачить перед собою вже інших звірят у іншому порядку. Наявність детально проілюстрованих тваринок посилює цікавість дитини до виконання завдання. Вивчаючи їх, учень зможе більш чітко визначати висоту, а це стане у нагоді і у повсякденному житті.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.3
Розташування за висотою
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися