Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Нарешті після кількох етапів підготовки дитина має змогу працювати зі звичайними дробами, де частини цілого представлені у числовому вигляді. Такий довгий підготовчий процес був повʼязаний з тим, що тема «дроби» буде успішно засвоєна дитиною тільки за умови, якщо учень дійсно зможе її зрозуміти, не машинально рахуючи, а усвідомлюючи сенс дробових частин і цілих чисел. Саме цьому присвячено дану вправу. На екрані дитина бачить малюнок, на якому зображено геометричну фігуру. Певну її частину зафарбовано не тим кольором, що інші. Дитина має вказати, скільки частин є вцілому (це знаменник) і скільки зафарбовано іншим кольором (це чисельник). Виконати цю вправу дуже легко – треба просто порахувати кількість частин цілого і окремо ті з них, що відрізняються від інших. Але при цьому учень в один і той же момент сприймає досить великий обʼєм інформації – і стосовно фігури, і підрахунку її частин. Завдяки цьому завданню учень зрозуміє роль чисельника та знаменника. Навіть якщо десь з підрахунком дитина і помилиться, то все рівно перейде на наступний етап, де побачить іншу фігуру і зможе закріпити досвід попереднього етапу.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.6
Розуміння звичайних дробів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися