Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Природі не властиві абсолютно правильні форми. Це вже результати людської діяльності: кругле печиво, однаковий з різних сторін будинок. Але певна базова симетрія є і у природних обʼєктах, і у рукотворних, тож з цим поняттям дитина зустрічається кожного дня протягом всього свого життя. Але симетрія може мати різну форму – все залежить від того, що є точкою відліку. У ході виконання цієї вправи дитина ознайомиться з поняттям симетрії відносно прямої. Це досить легкий підтип даного явища, який учню буде найлегше усвідомити. Симетрія відносно прямої – це явище, при якому половини фігури є повністю рівними та однаковими, якщо цю фігуру пересікає пряма посередині. На екрані дитина бачить певну фігуру, яку, власне, пряма і пересікає. Учень має проаналізувати зображення і визначити, чи співпадають половинки фігури між собою. Якщо так, то вона є симетричною відносно прямої. При цьому на малюнку є не тільки сама ця фігура, а й персонаж, який її розрізав навпіл. Таким чином вправа є більш інтерактивною і сюжетно наповненою. Це робить завдання цікавішим, а урок, який виносить з нього дитина, – більш памʼятним.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.7
Симетрія відносно прямої
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися