Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Попри те, що спершу дитина знайомиться з двомірними геометричними фігурами на кшталт трикутника, квадрата та прямокутника, але не вони є базовими одиницями геометрії. Саме базовим одиницям геометрії присвячено цю вправу. Йде мова про точку, пряму, відрізок та ламану. Важливо, щоб учень зміг запамʼятати їх. Для цього на екрані дитина бачить персонажа, який задумав собі якусь з цих фігур. Учень бачить її. Під малюнком є назви фігур, і серед них дитина має обрати правильну. Після цього учень проходить далі, до наступного рівня, де бачитиме інші думки нового персонажа. Важливо, що навіть у випадку помилкової відповіді учень також продовжує виконання завдання. Завдяки цій вправі дитина дізнається, чим точка відрізняється від ламаної, а відрізок – від прямої, що знадобиться у майбутньому під час послідовного вивчення геометричної науки.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.6
Точка, пряма, відрізок, ламана та крива
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися