Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Лінійка – дуже корисний інструмент, який зазвичай використовують для вимірів. Але разом з цим вона є чудовою наглядною ілюстрацією числової прямої, бо містить, як мінімум, перші десять-двадцять чисел, починаючи з нуля. У цьому завданні лінійка використовується для полегшення сприйняття дитиною прикладів на віднімання. На екрані зображено лінійку, на якій у зворотному напрямку нанесено стрілочками вказівки, скільки від загального числа на лінійці треба відняти першого і другого разу (якщо це необхідно). Над кожною зі стрілочок вказано, скільки від її довжини відняли обидва рази. Під лінійкою дитина бачить звичайний математичний вираз з відніманням, де є, однак, не всі складові рівняння. Учень має «перекласти» те, що бачить на картинці у приклад, ввівши у поля ті числа, які бачить над стрілочками. Коли дитина це зробить, знаходження різниці стане вкрай простим – нею буде та цифра, на якій зупинилась крайня ліва стрілочка. Використання лінійки є вдалим способом продемонструвати дитині суть віднімання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.4
Віднімання за допомогою лінійки
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися