Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа, як і минула, присвячена тренуванню вирішувати математичні задачі. Але якщо попередня вправа була повʼязана з виконанням дії додавання, то ця – з дією віднімання. На екрані дитина бачить перед собою віршик, у якому містяться умови задачки: є сюжет, згідно з яким початкова кількість тих чи інших предметів зменшується. У вірші вказані всі потрібні для знаходження результату дії елементи, тобто зменшуване та від'ємник. Учень має обчислити рівність та обрати правильний варіант відповіді серед цифр, які представлені нижче. Коли дитина це робить, то проходить далі, на наступний етап. На новому рівні учень бачить вже інший віршик, нові зменшувані та від'ємники. А також з'являються нові ілюстрації, адже кожен етап вправи супроводжується яскравими та деталізованими малюнками. Наявність у задачці сюжету, віршованої форми та ілюстративного супроводу перетворює цю вправу на цікаву розвиваючу гру. І навіть якщо дитина у ході її виконання десь помилиться, то все рівно продовжить рух між рівнями завдання, просто правильна відповідь зʼявиться на екрані перед переходом на наступний рівень.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.2
Віршовані задачі на віднімання в межах 5
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися