Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Гроші – це те, з чим дитині доведеться стикатись фактично кожного дня. Отже, з ними повʼязані не тільки задачки, а й побутові ситуації, які виходять за рамки звичайних обставин купівлі або продажу тих чи інших речей та товарів. У ході виконання цієї вправи дитині доведеться зіштовхнутись з різними математичними задачками, головним обʼєктом роботи у яких є гроші. Але кожна задачка – це, по суті, готовий сюжет. Наприклад, та, в якій описується статок пірата, а потім повідомляється, яку частину цього статку він загубив і міститься прохання підрахувати, скільки грошей у пірата залишилось. Для підрахунку достатньо базових знань математики та розуміння звʼязку номіналу та вартості грошей. Коли дитина знаходить правильну відповідь та вибирає її з-поміж кількох варіантів, то переходить до наступного рівня вправи. Це завдання цікаве тим, що на кожному етапі нова задачка, і кожного разу це інша маленька історія, яка розказується буквально у кількох реченнях, містить цифри, але також – і сюжет. Завдяки ілюстраціям, які супроводжують завдання, ця вправа залишається цікавою та різноманітною в плані візуального оформлення, чим ще більше нагадує гру.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.10
Задачі на гроші
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися