Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У ході виконання цього завдання дитина стикається зі значно більшими числами, ніж у минулих вправах цього комплексу. На екрані перед дитиною з'вляється сюжетна задачка. Вона має типовий арифметичний сюжет: двоє персонажів, які виконують дію, у результаті якої змінюється початкова кількість предметів. Наприклад, на одному з етапів мама і донька йдуть у магазин по овочі. Називається кількість кожного сорту овочів, які вони купують, і мета – знайти загальну суму. Тож дитині слід просто додати між собою всі названі числа. А вже, скажімо, на наступному етапі йдеться про двох пекарів, кожен з яких зробив тістечка. Кількість тістечок першого відома, а от про другого дитина знає тільки те, що він зробив на три тістечка менше. Отже, щоб дізнатись, скільки саме він напік тістечок, від кількості тістечок першого пекаря слід відняти вказану різницю. Таким чином, виконуючи це завдання, дитина стикається і з віднімання, і з додаванням, а головне – учень вчиться використовувати свої знання для вирішення побутових ситуацій. Текст завжди гарно ілюстрований, а числа використовуються лише в межах ста.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.6
Задачі на віднімання або додавання в межах 100
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися