Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Додавання та віднімання – протилежні дії, але взаємоповʼязані математичні процеси. У ході виконання цієї вправи дитина буде вирішувати математичні задачки, використовуючи вміння виконувати обидві ці дії. На екрані дитина бачить перед собою стандартну задачку: є сюжет, згідно з яким відбуваються певні дії, під час яких змінюється кількість тих чи інших предметів. Наприклад, сова збирає листочки: певну кількість кленових, певну кількість дубових. Але вітер частину кленових листочків здув. Щоб дізнатись, скільки у результаті залишилось листочків у сови, дитина має додати кількість обох видів, а потім від суми відняти те число листочків, яке вітер вирвав у пташки. Під текстом міститься кілька варіантів прикладів. Важливо, що вони представляють собою не просто варіанти кінцевого результату, а закінчені математичні вирази, де послідовно виконуються дії додавання та віднімання, а також знаходиться кінцевий результат. Отже, учень має співзіставити ці варіанти з тим, що сказано у задачці, і вибрати той приклад, що відповідає тексту. Задачка супроводжується якісними та цікавими ілюстраціями, де звірі зʼявляються у казковому образі.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.3
Задачі на віднімання або додавання в межах 10
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися