Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дану вправу присвячено роботі з стовпчастими діаграмами. Особливість їх у тому, що вони дозволяють порівнювати дані про різні одиниці виміру, предмети, величини тощо. Причому порівнювати можна наочно, адже висота стовпчика показує кількість предметів. Цим діаграми певною мірою зручніші навіть цифр, для правильного розуміння яких необхідне знання порядку при рахунку. Тут учень повинен показати все те, чого він навчився, працюючи над даною темою. На екрані дитина бачить 2 стовпчастих діаграми. Кожен стовпчик показує кількість предметів, які зображені під ними. Висота стовпчика вказує на те, яких з цих об'єктів більше, а яких менше в порівнянні одне з одним. Також існує вертикальний з умовними позначеннями для кращого розуміння даних. Учень аналізує зображення і вибирає ту діаграму, про яку йдеться в завданні над ними. Після цього дитина проходить до наступного рівня, де бачить аналогічні діаграми, тільки з іншими предметами в іншій кількості.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.5
Знаходження необхідного графіку
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися