Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Анаграми – це явище мовне, однак воно також пов’язане і з математикою. Числа і слова у певній мірі подібні між собою. Слово – це засіб спілкування, який має певне лексичне значення (якщо йде мова про слово, що належить до самостійних частин мови), котре залежить від порядку букв, які в ньому використовуються. Важливою ж також кількість цих літер, або ж звуків, якщо мова йде про усне мовлення. Число ж подібним чином будується з цифр. Кожна не лише має власне значення. Її положення, її розрядність, багато чого означають для числа. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься працювати з анаграмами – своєрідним способом зашифрувати одне слово в іншому. На екрані перед учнем міститься набір слів. Всі вони різні. Кожне має своє лексичне та граматичне значення. Однак, набір літер у них є вельми подібним. У завданні, формулювання якого знаходиться над набором слів, вказано, до якого слова треба підібрати анаграму. Учень читає це слово у завданні, після чого серед тих слів, які є у ряду, шукає одне – яке стало результатом зміни порядку букв у першому. Коли дитина його знаходить, то виділяє. Далі починається наступний етап завдання, де треба виконати аналогічні дії з новою анаграмою. Важливо, що як початкове слово, тобто те, яке є у завданні зверху, так і його анаграма мають бути повноцінними словами, а не набором букв. Аби зберегти лексичне значення, можна пожертвувати абсолютною точністю. Оскільки ця вправа присвячена логіці як частині математичної науки, серед слів будуть часто зустрічатись саме поняття з математики, різні терміни та назви. А під набором слів про всяк випадок міститься підказка, натиснувши на яку дитина побачить тлумачення самого поняття «анаграма».

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.5
Анаграми
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися