Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Годинник – це інструмент вимірювання часу. Однак, головним орієнтиром для цього є природа. Кожен оберт нашої планети навколо своєї осі займає близько 24 годин. Вони в свою чергу діляться на хвилини, а ті – на секунди. Однак доба, звісно, визначається положенням небесних тіл, а не стрілок годинника. Та частина планети, яку освітлює Сонце, переживає день, а та, яка обернена від Сонця – ніч. Відтак, звісно, на всій Землі не може бути однаковий час. Планета обертається, і для зручності вона була розділена на часові пояси, які йдуть паралельно її осі. Цих поясів, як і годин у добі, 24, і між ними є певна відповідність. Цікаво, що часові пояси не йдуть по прямій, інакше б вони перетинали кордони країн у незручний для людей спосіб. Україна суто географічно знаходиться у трьох поясах, адже є державою дуже великою по європейських мірках. Але для зручності населення вся країна розмістилась у одному поясі. Так чи інакше, але розуміти різницю в часі між різними поясами необхідно, і ця вправа присвячена вивченню саме цієї теми. На екрані перед школярем міститься зображення кількох годинників. Всі вони показують різний час. Над ними є формулювання умов. Там вказано, який часовий пояс є точкою відліку, а який треба визначити. Наприклад, загальною точкою відліку є Гринвіч у Лондоні і його часовий пояс. Кожен пояс далі на Схід додає по одній годині. Якщо у Лондоні «13:00», то у наступному поясі «14:00» у той самий час. У завданні на екрані описано, скільки треба додати до початкового часу. Дитина робить ці обчислення, після чого вибирає з-поміж годинників під задачкою потрібний. Коли учень це робить, то проходить далі, до нового подібного завдання. У цій вправі дитина як знайомиться з часовими поясами, так і пригадує, як працювати з аналоговими годинниками.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.2
Часові пояси
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися