Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вимір часу є досить суб’єктивним процесом. Те, як саме позначають час і дату, пов’язане з культурою окремих народів та традицією країн, про які йде мова. Вже ознайомившись зі звичною для України традицією, необхідно також дізнатись і про те, як записують дату у інших кінцях світу. Цікаво, що самі по собі дати рідко особливо відрізняються між собою. Наразі у всьому світі розповсюджена точка відліку «нашої ери» від народження Христа. При цьому є країни, де паралельно існує й інший календар. Там може бути й «7000-ні » роки тощо. Однак це – особливості культур. Інша справа – порядок зображення дат. В Україні спочатку йде день, потім місяць, а потім – позначення року. У США, наприклад, спочатку йде місяць, потім день, а потім – рік. Є країни, де починається датування з року. У ході виконання цього завдання дитина познайомиться саме з цими особливостями. На екрані перед учнем міститься зображення каркасу дати, досі порожнього. Кожне поле позначається відповідною літерою. Якщо там написано «м», значить, там позначається місяць тощо. Над каркасом дата названа словами, а не числами. Учень має перевести їх у числовий формат, ввівши дату правильним чином. Над нею міститься завдання, де вказано, якій саме культурі та країні властива ця традиція зображення дати. Також завдання супроводжується малюнками, на яких зображено атрибути цього народу. Коли дитина вводить дату, то проходить на новий рівень до іншого формату та інших днів і місяців у завданні. Також на екрані завжди є підказка, яка є розшифруванням літер у каркасі дати. Завдяки цьому учень не заплутається і зрозуміє, що чотири квадратики з літерами «р» у кожному є місцем, куди треба вказати рік, незалежно від того, чи вони знаходяться на початку чи на кінці дати.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.7
Формати запису дат
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися