Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Логічне мислення можна розвивати багатьма способами. Взагалі, під цим терміном розуміють не просто якусь здатність або вміння, а скоріше цілий комплекс вмінь, які пов’язані з розумовою діяльністю дитини. І їхнє тренування зовсім не обов’язково пов’язане з цифрами або виконанням числових задачок. У ході виконання цього завдання дитина скоріше більше гратиметься, ніж щось вивчатиме, втім, у випадку з тренуванням логічного мислення межа між цими близькими поняттями стає ще більш примарною. На екрані перед учнем на кожному етапі міститься зображення візерунка. Цей візерунок представляє з себе комбінацію кольорових квадратиків, які знаходяться на полі, котре поділене на квадратики білі. Їх перед дитиною два. Перший – вже готовий малюнок, який зображено на меншій ділянці. Другий – власне, робоча зона. Завдання, яке ставиться перед школярем, полягає у тому, щоб перенести комбінацію зафарбованих квадратиків з меншого поля на більше, зберегти малюнок та співвідношення білих і кольорових квадратиків. Кількість квадратиків у обох зонах, меншій та більшій, однакове. Відтак вся робота зосереджується на простому копіюванні. Але й для цього необхідно докласти певних зусиль: квадратів багато, необхідно уважно стежити за тим, щоб не помилитись навіть на один – інакше весь візерунок піде криво. Коли учень зробить більшу копію, тобто перенесе малюнок на робоче поле, то пройде на новий етап завдання, де треба виконати аналогічні дії. Що важливо, кожен візерунок схожий на малюнок на вишиванці, що додає цій грі більшої концептуальності. А от самі по собі ці візерунки вельми відрізняються між собою, що лише стимулює увагу дитини на деталях.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.1
Гра "Вишивка"
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися