Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

З часом пов’язана історія людства, адже саме роки є головними орієнтирами у розподіленні фактів про наше минуле по цій умовній драбині – від давнини і до сьогодення. Скажімо, відомо, що Україна здобула незалежність у 1991 році, а похрестили слов’ян більш ніж як на тисячу років раніше – у 988-му. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься орієнтуватись у роках і водночас дізнаватиметься багато цікавих історичних фактів про постатей, що залишили свій слід в історії народів та всього людства. На екрані перед дитиною на кожному етапі міститься маленька історична замітка, де, окрім цікавого факту, також задається питання. Що пов’язане з роками. Опрацьовуючи історичні теми, треба пам’ятати особливість роботи з поняттям «наша ера». Вона почалась з народженням Христа, і всі наступні роки йдуть у природній послідовності. А от все, що було до Різдва, прийнято датувати за правилом, як багато часу залишилось до народження Христа. Тобто дати йдуть у зворотному порядку. Скажімо, якщо Аристотель народився у 384 році до нашої ери, тобто до Різдва, то коли йому було «20» років, йшов не 404 рік, а 364. Тож при вивченні та аналізі дат на це варто звертати увагу. Коли учень читає задачку і виконує всі обчислення, через які дізнається про тривалість подій або про дату чогось важливого, то відповідь він вносить у порожню клітинку під текстом. Коли школяр це зробить, то пройде на новий етап завдання. Ця вправа може допомогти дитині не лише краще орієнтуватись в історії, а й розширити її кругозір і продемонструвати, як важливо, корисно і цікаво орієнтуватись у часі.  А милі, яскраві та якісно зроблені малюнки, які супроводжують кожен етап, лише посилюють цікавість дитини до виконання даного завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.8
Історичні персоналії
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися