Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Календар – це дуже зручний спосіб керувати часом, співзіставляючи дні тижня з датами. Саме календар дає змогу об’єднати кілька одиниць виміру часу у одну систему. Як вже знає дитина, днів у році «365, інколи їх «366». Днів у тижні «7», причому кожен день має свою назву, а в залежності від конкретного випадку, у місяці може бути і «30» днів, і «31», і «28». Календар все це об’єднує, що полегшує процес переводу однієї одиниці часу в іншу, а головне – дає змогу знайти потрібний день. Скажімо, необхідно дізнатись, який день тижня випадає на «23» липня. В такому випадку людина, яка має календар, спочатку шукає цей місяць, а потім серед чисел знаходить «23» і відразу ж бачить, якому дню воно належить цього разу. Однак, для того, щоб користуватись календарем, треба його розуміти. Ця вправа присвячена саме цьому. На екрані перед учнем на кожному етапі завдання міститься зображення аркуша календаря, де вказані дні одного з місяців. Він, цей календар. Має формат таблиці – це звично для всіх календарів або майже для всіх. У ряді йдуть числа, які є датами, тобто днями місяця. Кожен стовпчик – день тижня. Над календарем знаходиться завдання. Воно складніше, ніж просто пошук конкретного дня. У завданні вказано день та два варіанти того, який з інших днів до нього ближчі. Календар виступає  в якості орієнтира. Дитина знаходить там вказаний у завданні день та обидва варіанти, які претендують на звання найбільш близького дня. Учню залишається вирахувати, який з них є таким, виділити його, після чого дитина пройде на новий етап, де треба буде виконати аналогічний набір дій. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.17
Календар
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися