Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Тема Космосу цікава будь-якій дитині. Чорна безодня, що містить у собі невичерпні скарби: мільярди й мільярди зірок розміром як вся наша Сонячна Система, планети, що подібні на нашу, але далекі невимовно, вражаюче красиві туманності – все це розкидано по безмежності позаземного простору. І одна з цікавих речей, про які слід говорити при знайомстві з космічними величинами, це час. Справа в тому, що вимірювання часу нерозривно пов’язане з природними явищами та ритмами природи. Доба, або день – це час, який потрібен планеті, щоб зробити повний оберт навколо своєї осі. Рік – це час, який потрібен планеті, щоб зробити повний оберт навколо Сонця. Однак, на різних планетах швидкість обох видів руху різна. Цікаво, що не завжди ця швидкість залежить від розміру планети. Наприклад, на гігантській планеті Юпітер доба триває біль ніж вдвічі менше, ніж тут, на Землі. І це при тому, що Юпітер в десятки разів більший, ніж наша планета. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься виконувати обчислення з часом, керуючись цікавими фактами про дні та роки на інших планетах. На екрані перед школярем міститься зображення планети – нової для кожного наступного етапу. Коло малюнка міститься невеличкий факт про час там. Над ним міститься питання. Наприклад, скільки на Землі пройде днів за один день Плутона. Дитина порівнює відомості про добу Землі з тою інформацією, яку вона отримує з етапу вправи, після чого подумки проводить потрібні обчислення. Відповідь на питання є числом, і школяр вводить його у порожню клітинку під завданням, після чого проходить на наступний етап до нової планети та ще одного цікавого факту. Про всяк випадок під заміткою про планету є підказка про те, що вважати роком, а що – добою.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.19
Космічні подорожі
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися