Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа у ігровій формі дозволяє підсумувати ті математичні навички і вміння, котрі тренувала дитина під час виконання вправ даної категорії, а саме – розвʼязування прикладів, котрі містять у собі кілька різних математичних дій та досить великі числа, як мінімум одне двоцифрове. Формат подання інформації у цьому завданні відповідає його назві і нагадує імпровізований кросворд. На екрані перед учнем міститься зображення робочого поля, розбитого на клітинки. В кожній – цифра або символ, що означає ту чи іншу математичну дію. Разом цифри утворюють числа. Це відбувається як по горизонталі, так і по вертикалі, зліва направо та зверху вниз. Таким чином, утворюється поле, де водночас знаходиться відразу кілька прикладів, які можуть мати спільні знаки, цифри, навіть числа. Вони взаємодіють досить цікавим чином, але залишаються окремими. Завдання, яке ставиться перед школярем, полягає у тому, щоб визначити хоча б один з них, який було розвʼязано правильно. Таким чином, поєднується дві форми виконання математичного завдання: власне, кросворд, перевірка вже виконаної роботи. Ігровий аспект проявляється у тому, що ніщо не розмежовує приклади, тож дитині доводиться окремо шукати кожен з них, відгадуючи, чи є кожна конкретна цифра числом сама по собі, чи приєднується до сусідньої цифри у більше число; з чим вона поєднується у прикладі тощо. Коли дитина знаходить приклад, то перевіряє його правильність. Якщо його було розвʼязано без помилок, то учень виділяє по черзі всі клітинки, які входять до складу цього прикладу, тобто як клітинки з цифрами, так і клітинки з символами-діями. Відповідно кінцевий результат має ще більше походити на кросворд горизонтальними та вертикальними лініями виразів, які перетинаються між собою.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.13
Кросворд
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися