Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа не лише продовжує тренування вміння дитини розуміти величину результату великого прикладу з кількома діями, а й робить на цьому особливий акцент. Цього разу дитина знову буде порівнювати масивні приклади з кількома математичними діями різного виду в кожному, але формат подання інформації відрізняється від того, з чим дитина стикалась досі. На цей раз дитина тренуватиметься порівнювати приклади наступним чином: підбираючи до наведеного прикладу такий, що має точно такий самий результат обчислень, але інші дії та інші числа у своєму складі. На екрані перед учнем на кожному етапі міститься зображення  одного такого масивного прикладу. У ньому завжди є кілька різних дій, наприклад, додавання та множення або додавання і ділення, або в іншій послідовності – але хоча б дві різні дії з чотирьох вже вивчених дитиною. Також у прикладі можуть бути круглі дужки, хоча це не обовʼязкова умова. Отже, школяр бачить порожню ділянку по іншу сторону від знака рівності. Туди треба вписати не остаточний результат обчислень, а інший приклад. Дитина вже має досвід підбору тотожних прикладів з різними елементами, тож цього разу бажано, аби учень взагалі не вдавався до точних обчислень виразів по черзі. Натомість всі варіанти є досить істотно відмінними між собою, тож при досить розвинутих аналітичних здібностях та вмінні розуміти взаємодію чисел та дій дитина зможе підібрати потрібний приклад з-поміж наведених фактично з першого погляду, лише при поверхневому аналізі. Коли ж школяр переміщує правильний приклад до порожньої клітинки, то проходить на наступний етап завдання.  

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.11
Обираємо рівні за значенням приклади
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися