Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Виконуючи попереднє завдання, дитина вже практикувалась у порівнянні мішаних чисел, щоправда, там центром її уваги була числова пряма, орієнтуючись по якій, було вкрай легко знайти числа, менші або більші від наведеного. Цього ж разу дитина буде порівнювати безпосередньо мішані числа, не маючи ніяких додаткових підказок і користуючись лише власними знаннями того, що з себе представляють ці математичні одиниці. На екрані перед дитиною на кожному етапі міститься зображення пари мішаних чисел. Між ними – порожня клітинка, куди треба ввести знаки «більше», «менше» або «дорівнює». Дитина має перемістити один з цих наведених нижче знаків до даної клітинки. Важливо, що на кожному етапі завдання дитина стикатиметься з дуже різними і часто особливими випадками. Перше, на що має звертати увагу дитина, це ціле число. Переходити до порівняння дробового компоненту варто лише тоді, якщо ціле в обох мішаних числах є однаковим. Школяр має знати, що дробовий компонент ніби приєднується до цілого числа і означає його умовне наближення до наступного. Тобто мішане число, де цілий компонент є вісімкою, у знаменнику двійка, а в чисельнику одиниця, означає, що це число «вісім з половиною», до «9» залишилось додати лише одну другу. Якщо ж цілий компонент однаковий, то треба порівнювати дроби. У випадку, коли знаменники однакові, треба порівнювати чисельники. Там, де він є більшим, мішане число відповідно є більшим, ніж його «суперник». Якщо ж знаменники різні, то подумки дитина зводить дробовий компонент до спільного знаменника і порівнює після цього.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.9
Порівняння мішаних чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися