Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа продовжує опрацювання теми часу, але в ній акцент робиться вже на обчисленні. Як відомо дитині, різні одиниці часу взаємодіють так само, як різні одиниці вимірювання одного й того самого об’єкта вивчення. Як метри переходять у кілометри або сантиметри. Хвилини можна перевести у секунди або години. Однак, у випадку з часом система взаємодії цих елементів не така вже й проста. У хвилині «60» секунд, а у годині – «60 хвилин», однак у одній добі «24» години, а у одному тижні – сім діб. Кількість днів, тобто діб у кожному місяці варіативна, при тому, що у році місяців завжди «12», а днів – близько «365». Відтак, час можна описувати різними одиницями – все залежить від того, що зручно в даний момент часу. Наприклад, «120» хвилин є двома годинами або ж «7200» секундами. Якщо необхідно при спостереженні витримати максимальну точність, то навіть коли йде мова про великі проміжки часу, використовуються малі одиниці. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься у порівнянні різних часових проміжків. На екрані перед учнем на кожному етапі міститься кілька таких проміжків. Цифри у них можуть бути дуже різними, однак треба звертати увагу не лише на них, а й на те, про які одиниці виміру часу йдеться у конкретному випадку. Скажімо, ті ж «7200» секунд менше, ніж «5» годин. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб визначити, який проміжок є меншим, а який – більшим на кожному конкретному етапі. Питання може змінюватись, тож учень має читати кожне питання до всіх рівнів. Щоб успішно порівняти ці часові проміжки, доцільно переводити їх до спільного (як у випадку з дробами – переводити до спільного знаменника), тобто або правильно перемножувати менші одиниці. Або правильно ділити більші.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.14
Порівнюємо часові проміжки
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися