Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Робота з числовими послідовностями демонструє розуміння тих принципів, які використовуються для їхнього формування. Головною та базовою послідовністю є числова пряма: природна послідовність чисел, де за одиницею слідує двійка, далі трійка тощо. Потім дитина проходить тему послідовностей, які мають інші принципи побудування, наприклад, через десять або через кожні 7: сама сімка, потім 14, 21, 28 і так далі. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься працювати з послідовностями десяткових чисел, тобто таких, складовими елементами яких є десяткові дроби. На екрані перед учнем міститься одна така послідовність на кожному рівні завдання. Учень вивчає те, яка різниця між ними. Щоб зрозуміти принцип побудування (а він також відрізняється на кожному рівні завдання), дитина має спочатку від другого дробу послідовності відняти перший, а потім, щоб переконатись у правильності та стабільності різниці (адже іноді елементи послідовності мають не однакову, а зростаючу відстань між собою), від третього десяткового числа відняти друге. Ця різниця, яка вийшла в результаті, має бути додана до останнього в послідовності вказаного дробу. І сума, що вийде у результаті, стане останнім у послідовності дробом. Якщо ж пропущено перший дріб, і треба дізнатись саме його, то треба цю різницю між дробами відняти від першого із вказаних дробів. Незалежно від того, який саме дріб було пропущено у послідовності, головне, що потрібно, аби вписати його у порожню клітинку, — це визначити потрібну різницю між ним та найближчими до нього. Віднімання ж десяткових чисел не відрізняється від віднімання звичайних, окрім того, що треба памʼятати про кому, що розділяє цілу частину числа від дробової. Її місце треба зберегти.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.11
Послідовність з десяткових чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися