Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Один з кращих способів навчитись краще, ефективніше та впевненіше працювати з мішаними числами та дробами загалом – використати вправу, де необхідно сортувати ці математичні одиниці. Таким є саме це завдання, особливість якого в тому, що різні мішані числа, що у великій кількості знаходяться у робочій зоні, необхідно розділити на підгрупи за тим чи іншим критерієм. Ця вправа продовжує низку завдань, які допомагають, перш за все, краще зрозуміти дроби, щоб потім працювати з ними (виконуючи дії додавання, віднімання, множення та ділення) більш успішно. Адже саме на розумінні базується здатність ефективно працювати в різних умовах та сприймати нову інформацію по темі. Отже, на кожному етапі завдання перед школярем міститься велика кількість мішаних чисел та дробів, як звичайних, так і неправильних. Щоб вони не змішались у велику кашу цифр, дроби виповнені у різних кольорах. Під робочою зоною з ними міститься кілька полів, підписаних відповідним чином. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб перемістити всі дроби із загальної робочої зони до цих полів. Наприклад, одне з них підходить для дробів, що менші, ніж одиниця, друге – для мішаних чисел та неправильних дробів, які більше, ніж одиниця, а третє – до тих, які одиниці дорівнюють. Дитина має проявити у цій вправі не лише вміння сортувати дроби, а й швидкість реакції. Коли школяр відсортує всі дроби на малюнку, то пройде на наступний етап завдання, де треба виконати аналогічні дії, хоча дроби, як і поля для їхнього відбору, будуть вже іншими.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.13
Сортування дробів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися