Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Після того, як дитина ознайомиться з десятковими дробами та всебічно вивчить їхню природу, наступає час виконання спеціалізованих завдань за участю цих математичних одиниць. Йде мова про приклади з відніманням, додаванням, множенням та діленням. Почати треба з першої пари дій, оскільки через наявність відокремлених цілих та дробових елементів множення та ділення десяткових чисел буває досить непростим і для розуміння, і для практики. Проте і прості математичні приклади не досить цікаві для дитини. У ході виконання даного завдання учень тренуватиметься у відніманні та додаванні цих математичних величин через ігрові завдання. На екрані перед учнем міститься кілька рівностей, де більша частина елементів – умовні ілюстрації. Наприклад, два кавуни, між якими знаходиться знак плюсу, а у сумі вони дають, скажімо, «3,4». Під цією рівністю є інша, де до кавуна додається банан, а число у сумі – «2». Щоб зрозуміти, які числа ховаються за картинками, дитина має виконати послідовність дій. Оскільки додавання двох кавунів дає у сумі «3,4», то один кавун означає половину цього дробового числа, тобто «1,7». Далі залишається підставити це число замість кавуна у нижньому прикладі. Двійка представляється як десяткове число, тобто «2,0». Відтак, оскільки це сума, то від нього залишається відняти відомий доданок, і виходить, що за малюнком банана ховається дріб «0,3». Коли дитина введе відповідне десяткове число у розшифрування потрібних малюнків, пройшовши подібний алгоритм дій, то пройде на наступний етап, де рівності будуть вже іншими, з новими предметами та, звісно, дробами. Там можуть бути й інші дії, тож дитина має бути готова до цього.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.14
Знаходження відповідного дробу
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися