Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Для різних проміжків часу існують різні величини. Здебільшого всі вони є частиною однієї системи, тож вільно переводяться і взаємодіють між собою, як, скажімо, сантиметри з метрами, а ті – з кілометрами. Однак, варто пам’ятати, що у випадку з часом кількість менших елементів у більших є неоднаковою. У годині шістдесят хвилин, а от у добі «24» години, тоді як у тижні – сім діб. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься визначати пору року за вказівками щодо часу з іншими одиницями його вимірювання. На екрані перед учнем на кожному етапі завдання міститься зображення нової задачки, у ході вирішення якої необхідно опрацювати тему часу у місяцях. Вказується місяць, який є наразі, а також те, через скільки часу відбудеться та чи інша подія. Питання, на яке має знайти відповідь дитина, полягає у тому,  коли буде та чи інша подія для того, щоб вибрати правильний варіант серед всіх, необхідно, аби учень пам’ятав порядок місяців у році. Цікаво, що варіанти відповіді – це не назви місяців, а назви пір року. Тобто, зробивши всі обчислення, дитина знаходить потрібний місяць, після чого згадує, якій порі року він належить. Дитина має пам’ятати, що пір року чотири, і в кожній по три місяці. Таким чином, традиція вимірювання часу нерозривно пов’язана з природними ритмами життя нашої планети. А дитині у свою чергу необхідно виконувати довшу послідовність дій. Спочатку учень згадує порядок місяців, потім вираховує місяць події, а після цього – визначає пору року. Тому дитині доведеться бути уважною під час виконання цього завдання, хай воно й досить просте на перший погляд.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.11
Визначаємо пору року
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися