Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Якщо часові проміжки подібні до відстані, але у годинах і хвилинах, а не в кілометрах і метрах, то тривалість нагадує координати у часі. Подія триває певний проміжок часу, якій є фіксованим і вміщує в себе всю цю подію повністю разом з початком й завершенням. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься визначати тривалість подій. В цілому, ця вправа подібна до попередньої, але змінюється сам формат подання інформації і, відповідно, її сприйняття. На екрані перед школярем міститься зображення цікавої числової загадки – нової для кожного наступного етапу. Перше, на що треба звернути увагу при ознайомленні з вправою, це питання. Там вказано час, до якого треба встигнути, а також задається вектор пошуків. Те, що буде відбуватись у цей час, вказано нижче. Там міститься список з кількох справ, кожна з яких триває певний проміжок часу. Всі разом вони складаються у тривалість події загального характеру. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб визначити, коли треба почати. Для цього школяр має скласти разом тривалість всіх дій, що входять до складу загальної події, після чого відняти її від часу завершення. Якщо ж умови є зворотними, тобто відомим є час початку, а знайти треба час завершення, то сума тривалості подій додається до часу старту. Коли дитина вибирає один з кількох варіантів відповіді, які містяться на екрані, то проходить на новий етап завдання. Ця вправа виконується у кілька кроків, то у ній важливою є правильна послідовність дій. Також важливо, аби учень розумів, як саме сприймається час і що означає тривалість подій. Все це і закріплюється даним завданням, яке до того ж має приємне візуальне оформлення.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.5
Визначаємо тривалість події
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися