Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Час – це одна з фундаментальних величин, водночас і загадкова, і така, що супроводжує нас завжди. Хоча про час з точки зору фізики існує немало досить складних теорій та методик вивчення його як явища, з точки зору математики більш цікавим є взаємозв’язок часу зі швидкістю та шляхом. Ця тема є досить простою, однак, її вивчення вимагає від дитини як розуміння теоретичних засад, так і практики опрацювання, аби школяр запам’ятав всі особливості теми. Відстань – це дистанція між двома точками. Аби подолати цю відстань, доведеться витратити певний час, який залежить від швидкості. В результаті утворюється природна взаємодія цих величин. Існують формули для обчислення часу, швидкості та відстані, однак, наразі дитині буде досить і знайомства з цими величинами, адже тема ця є новою для учня. На екрані перед дитиною на кожному етапі міститься текстова задачка, яка описує взаємозв’язок часу зі швидкістю або з відстанню. Сюжетний концепт змінюється на кожному етапі завдання. Взаємодія часу з іншими величинами у цій потрійній системі теж змінюється. Залишається лише сам час як одна з головних дійових величин. У тексті задачки задається питання про час та його взаємодію. Виконувати обчислення для знаходження відповіді на ці питання, не доведеться. Учень у задачках має просто порівняти два типи умов. Наприклад, вибрати, яку дистанцію бджола подолає за менший проміжок часу за умови незмінної швидкості тощо. Коли дитина відповідає на питання задачки, вибираючи один з кількох варіантів, то проходить на новий рівень завдання, де буде інший сюжет та інший набір ілюстрацій, які супроводжують текст і привертають увагу дитини до цього завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.1
Взаємозв'язок часу та відстані
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися