Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Цифри є умовними символами, які на письмі передають числа. Однак, математика складається не лише з них, а й із специфічних дій, які, власне, із числами і виконуються: додавання, віднімання, ділення та множення. Кожна з них передається на письмі своїм символом. Також свої, особливі та притаманні саме для них, символи є й у інших понять, наприклад, у рівності або у співвідношенні чисел за принципом «більше-менше». У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься співвідносити символи з тим, що вони означають. На екрані перед дитиною міститься зображення кількох таких символів. Над ним є слово, що називає ту чи іншу математичну дію, процес або ж явище. Завдання, яке ставиться перед школярем, досить просте і заключається в тому, щоб знайти з-поміж символів той, який підходить саме для того, щоб передавати на письмі (і відповідно, у прикладах) названу дію. Коли учень виділяє цей символ, то проходить на наступний етап вправи, де треба виконати аналогічні дії. Ця вправа є дуже легкою, однак, вона важлива в якості повторення бази математичних знань, адже відтепер дитина працюватиме з досить обʼємними виразами, що можуть містити різні дії, а відтак повторити вивчені раніше символи та позначення – корисно й актуально. Крім того, кожен рівень супроводжується й своєю ілюстрацією, на які може зображуватись, скажімо, казкова істота або ж симпатичне звірятко. Ці персонажі не мають стосунку до математики, але привертають увагу дитини.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.7
Яку дію замінює слово?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися