Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Досить часто при роботі з багатоцифровими числами, в тому числі із десятковими (тобто тими, що мають як цілі числа, так і дробову частину, що разом складають досить великий набір цифр), важливу роль грає вміння дитини оцінити обсяг роботи, тобто те, якими є компоненти прикладу та, звісно, можлива відповідь на нього. У ході виконання цього завдання школяр тренуватиметься саме у цьому. На екрані перед учнем міститься кілька прикладів з дією додавання чи віднімання. Ці приклади відрізняються між собою не лише величиною чисел, кількістю цифр після коми тощо, а й характером дій та кількістю складових частин. Присутні вирази в дужках, пари чисел, між якими є знак додавання, тоді як між самими ними, цими парами, знак віднімання. Тож оцінити вірогідну відповідь буде не так вже й легко. Дитина по черзі виконує кожну дію, з урахуванням того, які вирази знаходяться в круглих дужках. Визначати остаточну відповідь для кожного прикладу нема необхідності. Іноді різниця між ними суттєва, тож з першого погляду стає зрозумілим, який вираз має найбільший, а який – найменший результат. Проте при цьому через велику кількість самих дій деякі точні обчислення виконати доведеться, тримаючи проміжний варіант у памʼяті. Коли ж школяр вибирає потрібний приклад, то проходить на наступний етап завдання, де треба виконати аналогічні дії з новою низкою виразів. Кожен етап супроводжується цікавими малюнками, які дійсно привертають увагу дитини. Ці малюнки не повʼязані з математикою, але зображують цікаві образи, тож урізноманітнюють завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.5
Який приклад найбільший/найменший?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися