Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Навіть в межах однієї мови існує кілька сталих виразів та способів пояснення часу. Це стосується і української мови. Так само, як годинників є кілька видів (аналогові та електронні, наприклад), так і одну й ту саму годину можна описати по-різному. Скажімо, «чверть по четвертій» це те саме що «шістнадцять годин і п’ятнадцять хвилин» або «п’ятнадцять хвилин п’ятої години» – ось три способи назвати «16:15». Те, який з них використовується, залежить від бажання співрозмовників та особливостей регіону. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься орієнтуватись у способах називати час. На екрані перед учнем міститься зображення електронного годинника, що містить порожні поля для цифр. Відповідно, те, що показує годинник, має вписати туди сам учень. Час у той чи інший спосіб називається над малюнком. Дитина уважно читає це формулювання, розуміє, що воно означає, тобто яку годину, після чого переносить цифри, розташовані під годинником, до нього. Коли учень це зробить, то пройде на новий етап завдання, де треба буде у форматі годинника вказати інший час. Мета цієї вправи – дати дитині можливість на практиці закріпити вміння переносити відомості про час у годинник, аби краще розуміти його. Вправа супроводжується додатковими малюнками, які змінюються на кожному наступному етапі. Ці малюнки тематично не пов’язані з часом самі по собі, але є яскравими, якісними та привертають увагу дитини. Зазвичай батьки вчать дитину «читати» показники годинника, а ця вправа – навпаки, дає можливість за словесним описом годинник відтворити, а такий спосіб подачі інформації робить розуміння цієї теми більш глибоким.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.13
Записуємо час
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися