Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Десятковий дріб – не окрема математична одиниця, зовсім самодостатня та незалежна, а просто інший спосіб зображення дробу звичайного, більш зручний та продуктивний для роботи як з іншими дробами, так і з цілими числами. Наприклад, якщо у дробу у знаменнику «100», а у чисельнику «34», то виглядає в десятковому форматі він наступним чином: «0,34», тобто «нуль цілих та тридцять чотири сотих». У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься окреслювати звʼязок між звичайним та десятковим дробом, при чому робитиме це учень за допомогою особливих графічних засобів, що робить цю вправу більш схожою на розвиваючу гру. На екрані перед дитиною міститься кілька вертикальних стовпчиків, що схожі на звичайні стовпчасті графіки. Над ними є формулювання завдання, де вказано дріб у традиційному вигляді, де знаменник знаходиться під чисельником. Важливо, що без проблем у десятковий дріб перетворюється лише такий, який у знаменнику має число з одиницею на місці єдиної значущої цифри, а всі інші – нулі. Кожен стовпчик підписано розрядом дробу. Коли дитина наводить на певну його висоту, яка підписана тією чи іншою цифрою, то стовпчик до її рівня зафарбовується більш яскравим кольором. Виконати цю вправу буде досить легко за умови, що дитина вміє читати дроби. Якщо кількість цифр у чисельнику співпадає з кількістю цифр у знаменнику, то ціла частина вже є, і вона дорівнює цифрі у найбільшому розряді чисельника. Кожна наступна цифра – окремий розряд. Якщо у знаменнику є число «1000», а у чисельнику цифра «342», тобто число трицифрове, то перший стовпчик має бути на нулі, трійка грає роль десятих, далі йдуть соті та тисячні, адже дріб у десятковому вигляді приймає таку форму: «0,342».

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.2
Зв'язок звичайних та десяткових дробів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися