Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа познайомить дитину з прийомами додавання раціональних чисел з різними знаками. Якщо числа мають різний знак, то при виконанні додавання від більшого числа (чи воно відʼємне, чи воно додатне), віднімається менше не залежно від того, яке з цих чисел є першим додатком, а яке – друге. Якщо ж числа мають однаковий знак, то між ними відбувається звичайне додавання. «Складаються» як два додатні числа, так і два відʼємні. На екрані перед школярем міститься зображення серії прикладів. У кожному – дія додавання. Доданки відрізняються не лише характером чисел, а й знаком. У одному прикладі перший доданок є відʼємним, а іншому – другий. У третьому виразі обидва числа є відʼємними, тоді як в четвертому – всі є додатними. Числа, які знаходяться по інший бік від знаку рівності, переплутано: результати обчислень знаходяться не в «своїх» прикладах. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб перемістити їх до відповідних прикладів, результатом обчислень яких вони й є. Для цього учень послідовно аналізує кожен вираз, виконуючи дію додавання між числами, які там знаходяться таким чином, як це описано вище. Варіанти є орієнтирами, але вони ж і заплутують учня, адже зустрічаються випадки, коли числа однакові, а от за знаками вони різні. Коли дитина розсортує всі результати обчислень по прикладам, то пройде на новий етап завдання, де треба виконати аналогічний набір дій з іншими виразами з додаванням різних раціональних чисел. При цьому необхідно памʼятати, що при додаванні двох відʼємних чисел сума теж буде відʼємною, а при додаванні двох додатних відповідно додатною буде й сума. Кожен приклад зображується у іншому кольорі, аби дитина не заплуталась та для того, щоб урізноманітнити візуальний ряд завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.2
Додавання раціональних чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися