Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Тільки практика може допомогти в опрацюванні дійсно особливих тем, які вирізняються з-поміж інших новизною або складністю. Це стосується й опрацювання теми роботи з буквеними виразами, коефіцієнтами та змінними. Але практика означає робота з досить великою кількістю однотипних прикладів, які, хоча й відрізняються за буквеним та цифровим складом, все ж тотожні за механікою виконання. Для того, щоб компенсувати таку однотипність і вводиться сюжетна основа або ігровий елемент. Ця вправа, зокрема, присвячена дружбі та взаємодопомозі. На екрані перед учнем міститься зображення математичного виразу – нового для кожного етапу – зі змінними та коефіцієнтами. Поряд із прикладом, поза межами робочої зони, міститься також зображення кількох персонажів. Вони є друзями згідно з сюжетною основою вправи. Їм і потрібно допомогти доповнити приклад, аби зробити його правильним. У виразі бракує кількох елементів, наприклад, знаків, що означають математичні дії. Дитина аналізує приклад та послідовно вибирає, якими символами з-поміж наведених нижче заповнити порожні клітинки так, щоб вираз набув своєї повноти та був правильним і завершеним. Для того, щоб не помилитись із вибором, учень має розуміти, як взаємодіють вирази з буквеним елементом, як може виглядати результат виконання всіх дій з ними тощо. Від попередніх вправ це завдання відрізняється більшою складністю, яка досягається додаванням принципово нових механік, а лише завдяки роботі з більшими числами та різноманітними діями. Оскільки, рухаючись між рівнями завдання, дитина допомагає друзям розвʼязати їх проблеми з числами, це посилює мотивацію школяра та робить виконання завдання більш цікавим, бо інтерактивний компонент у завданні один із найбільш виражених.    

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.6
Гра «Друзі»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися