Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Робота з раціональними числами виходить за межі шкільної парти та сухої математичної науки, викладеної в посібниках. Вона є актуальною та потрібною для вирішення цілком життєвих та цікавих питань, зокрема, це дозволяє ефективно працювати з температурою, висотою, глибиною тощо. У ході виконання цього завдання дитина працюватиме із задачами, які присвячені обчисленню додатних та відʼємних чисел. Всі ці задачі тематично повʼязані, адже всі вони присвячені подорожам, туристам та цікавим фактам про навколишній світ і географію. На екрані перед учнем міститься зображення одної такої задачі на кожному етапі вправи. Школяр уважно читає її умови та аналізує, які дії необхідно виконати з числами, що треба порахувати та як. Коли дитина подумки складає приклад та виконує потрібні обчислення, йому залишається лише ввести їх результат у порожню клітинку під задачею. При цьому варіантів відповіді нема, тож учню доведеться орієнтуватись лише на власні знання. Текст задачі подається у робочій зоні, а її фон – це цікаві, деталізовані та яскраві малюнки, які сюжетно повʼязані з текстом. Тож можна сказати, що кожна задача проілюстрована. Крім того, на екрані є зображення і додаткового персонажа, який складає компанію дитині. Учень допомагає цьому мандрівнику відповісти на важливе питання, тож мотивація успішно пройти завдання лише посилюється. Робота з числами завжди проста, але вимагає розуміння теми, наприклад, розуміння того, що температура нижче нуля описується відʼємними числами. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.11
Гра «Подорож»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися