Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Одиниці виміру є корисними у багатьох сферах. З їхньою допомогою можна дізнатись величину географічних обʼєктів, ціну коштовного каміння, вагу куплених фруктів. Одиниці виміру супроводжують людей кожного дня. Навіть дні – теж одиниці виміру, що використовуються для часу. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься визначати, які з одиниць виміру використати в тому чи іншому конкретному випадку. При цьому досить сильний акцент у цій вправі робиться на ігровому аспекті, який реалізується через наявність додаткових персонажів, яким школяр допомагає, а також через цікаві предмети опрацювання. На екрані перед учнем міститься зображення нового такого обʼєкта для кожного наступного етапу. Навколо – вчені або інші герої, яким дитина має допомогти виконати вдалі виміри. Для цього необхідно вибрати один з кількох варіантів одиниць виміру, які знаходяться під ілюстрацією. Над малюнком є формулювання завдання, де вказується, що треба виміряти: висоту, довжину, масу, обʼєм, вагу, площу тощо. Школяр згадує, яка саме одиниця виміру з наведених використовується для опрацювання тої чи іншої характеристики, після чого робить свій вибір та проходить на новий етап до іншого деталізованого та багатокомпонентного малюнку, що має сюжетний звʼязок із метою виконання завдання. Ця вправа є першою у низці завдань, які присвячені одиницям виміру, тож є досить легкою, але разом із тим і корисною, бо допомагає освіжити в памʼяті велику кількість різних одиниць. Це водночас і налаштовує на подальшу роботу з ними, і дозволяє краще структурувати знання, адже на одному етапі серед варіантів може бути лише один представник потрібної системи: в одному рівні метри й кілометри тут не зустрічаються.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.1
Гра «У яких одиницях вимірюють?»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися