Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Структурна схема прикладу з дією ділення така. Першим числом є ділене – те число, яке зменшують, розділяючи його на певну кількість рівних частин. Другим числом є дільник – на нього ділять, воно означає кількість частин, на яке розділяється ділене. Результат – це частка. Цей елемент означає кількість частин числа. Наприклад, «6 гарбузів» розділили на «2 однакові частини» окремо для бабусі та для дідуся. В кожній – по «3 гарбуза». Шістка – ділене, двійка – це дільник, трійка – то частка. У ході виконання цього завдання дитина згадає ці базові поняття для того, щоб опрацьовувати ділене у прикладах зі значно більшими числами. На екрані перед учнем міститься зображення робочої зони з кількома числами, які виповнені у різних кольорах. Ці числа – варіанти, які претендують на роль діленого. З одного боку їх зобразили у різних кольорах для того, щоб урізноманітнити візуальний ряд, а з іншого – щоб вони не змішувались між собою. Над робочою зоною, яка також має цікавий спосіб зображення, міститься формулювання завдання. Там подається дільник, вказується частка і, якщо вона є, то й остача. Дитина має сприймати цю задачку як головоломку. Памʼятаючи, що ділене можна знайти шляхом перемноження частки на дільник, учень виконує цю дію, після чого до добутку додає остачу – і знаходить ділене. Коли школяр вибирає правильний варіант, то проходить на новий етап до іншої подібної математичної загадки.  Особливість цього завдання у тому, що приклад описується у текстовій формі, що вимагає від учня не лише зосередженості, а й здатності уявити правильний порядок чисел у виразі. Таким чином ця вправа закріплює навички дитини, присвячені роботі з елементами прикладів з діленням.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.9
Гра «Знайди ділене»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися