Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дійшовши до шостого класу, дитина вже має певний досвід роботи із дробами. Однак, навіть виконавши не один десяток завдань та розвʼязвши безліч задач і прикладів, учень може забути фундаментальні визначення тих чи інших математичних понять, які дозволяють дійсно правильно зрозуміти ту чи іншу математичну тему. У ході виконання цього завдання школяр нагадає собі що таке – дріб. Розуміння природи цієї математичної величини є важливим для виконання вправи, у ході якої учень буде перетворювати неправильний дріб на мішане число. Отже, дріб – це частина цілого. Умовним цілим може бути що завгодно, починаючи від якого обʼєкта, і закінчуючи, власне, цілим числом. Те, на скільки рівних між собою частин умовне ціле ділиться, визначає знаменник. Чисельник – це кількість цих частин, які було «взято». Відповідно, у звичайному дробі чисельник завжди має бути менший, ніж знаменник. Однак, ця закономірність не є правилом, тож часто зустрічаються неправильні дроби, де знаменник менший, ніж чисельник. Їх-то і можна перетворити на мішані числа. Яким чином? Учень має розділити чисельник на знаменник. Частка – це ціле число, остача – чисельник мішаного числа, а знаменник не змінюється. Таким чином, умовно кажучи, учень перевіряє, скільки знаменників «поміщається» у чисельнику. Стільки цілих одиниць і буде. На екрані перед дитиною міститься зображення неправильного дробу – нового для кожного наступного етапу завдання. Під ним є кілька варіантів мішаного числа. Учень має виконати описаний вище набір дій, після чого вибрати, котре з мішаних чисел є еквівалентом до наведеного неправильного дробу. Коли школяр зробить свій вибір, то пройде на новий етап завдання, де треба таким чином опрацювати новий набір дробів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.1
Перетворення дробів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися