Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Одиниці вимірювання – це спеціалізовані терміни, які досить часто застосовуються і різних галузях професійного та повсякденного життя людей. Відповідно зʼявляється необхідність у скороченні цих назв, умовних символах, позначеннях для них. Їх використання є зручним, але щоб не виникало плутанини, необхідно розбиратись у тому, які зі скорочень, котрі одиниці виміру називають. Цьому й присвячено наявне завдання. На екрані перед дитиною міститься зображення таблиці, де подається скорочене умовне позначення певної одиниці вимірювання. Важливо, що подається як українська, так і міжнародна форма, тож школяр має можливість запамʼятати їх обидві. Це важливо, адже деякі одиниці вимірювання звучать, а відтак і скорочують англійською зовсім не так, як українською. Порожньою є та клітинка у цій таблиці, де мала б бути назва цієї одиниці виміру. Варіанти, що претендують на це місце, знаходиться під таблицею. Дитина вибирає один із них – той, що вважає правильним, після чого проходить на новий етап до опрацювання іншої таблиці з новою одиницею вимірювання. Наявність українського скороченого варіанта є підказкою, адже перші літери у скороченому та повному варіантах мають співпадати. Важливо не лише впізнати скорочений варіант, а й запамʼятати, як він пишеться, адже «кілометри» скорочуються лише «км», і варіанти «кіл» або «кілом» або «кт» є помилковими і не вживаються. Таким чином ця вправа дає змогу дитині навчитись орієнтуватись в усіх одиницях виміру незалежно від їх зображення, що є корисним і потрібним у повсякденному житті людини будь-якого віку. А додаткові ілюстрації, що супроводжують кожен рівень, урізноманітнюють візуальний ряд і роблять вправу більш цікавою. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.2
Умовні позначення одиниць вимірювання
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися